Dalga Kıran Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dalga Kıran Rpg'ye hoşgeldiniz. Umarız ki, kampımıza canavar saldırısından sağlam olarak gelirsiniz.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Suzie Una Harris

YazarMesaj
Suzie Una Harris
Dionisos Kulübesi Lideri
Dionisos Kulübesi Lideri
Suzie Una Harris

Karakterinin En Baskın Özelliği : Şımarıklığı, eğlenceli tavırları, garip imajı.
Lakap : Adı zaten lakap gibi. Direk Una, ya da Suzzy olabilir.

Kişi sayfası
Rpg puanı:
Suzie Una Harris Imgleft100/100Suzie Una Harris Emptybarbleue  (100/100)
Güç Puanı:

Suzie Una Harris Empty
MesajKonu: Suzie Una Harris   Suzie Una Harris Icon_minitimePtsi Şub. 07, 2011 9:59 pm

Lejant
Suzie Una Harris

Suzie Una Harris 69311737790698034278610
    Δ Hah-ha! Dionysos melezi Suzie! Evet, o benim işte. Kendimi anlatacağım şimdi hepinize, sizden tek dileğim; çenelerinizi kapayıp arkanıza yaslanmanız.

Δ Kampa nereden geldim? Dionysos melezliği ile aram nasıl? Annemin ismi, yaşadığım zorluklar falan... Hepsini anlatacağım. Ve şimdi sadece uzatıyorum. Evet, çünkü sinir olmanızı istiyorum; bu çok eğlenceli.

Δ Adım Suzie Una Harris, diye başlamamı bekliyorsunuz değil mi? Öyle başlamalıyım zaten. Ama hayır, adım 'Suzie Una Harris' olarak tanımlamaz ki! Çünkü öyle değil. Delirmişim gibi bakmayın bana, gerçek adım Suzie değil demek istiyorum. Hep kendini ele veren ve sırf bu özelliği yüzünden sinir olduğum çekik gözlerimden de anlaşılacağı üzere yarı Japon'um ben. Gerçek adım ise Suzuki. Suzuki Ukiyo... Bu sıkıcı konuyu sonra anlatırım.

Δ Cinsiyet gibi saçma sorularla karıştırmayın kafamı, bayanım işte, bunu ayırt edemeyecek düzeyde biriyseniz, lütfen uğraştırmayın beni. Defolun gidin. On beş yaşındayım, Dionysos meleziyim, sıkıcı kulübe liderliğindeyim falan filan. Bana kısaca Suzzy falan diyebilirsiniz, tabii bu kısaysa. Zaten gerçek adım olmadığından lakap gibi. Una ya da Suzie demeniz yeter. Ama kimse Suzuki demez bana. Çünkü bilmezler gerçek adımı. Suzie Una Harris olarak kayıtlıyım bu ülkede, ve Suzuki ismi mühürlenmiştir. İsmi sevmemekle bir alakam yok, tek amacım halkın arasına kolayca karışabilmek.

Δ Amerikan İngilizcesi, Japonca, İspanyolca ve sadece 'Merhaba'yı, 'Bu nedir?'i dil bilmekten sayarsak Portekizce bilirim. Kanada doğumluyum, özgürüm, hürüm, mutluyum.

Fiziksel Özelliklerim;

Suzie Una Harris 54941363191798034278610

Δ I-ıhm! "Yanlış kısım! Lütfen bu başlığı kurcalamayı kesiniz." Dediğim gibi, bakmanız gereken en son yerdir burası. Benimle karşılaştıysanız nedenini bilirsiniz zaten, bir günkü görünümüm ile ertesi gün giydiğim birbirini tutmaz, göz rengim, saç rengim, saçımın uzunluğu... Her şeyim canımın istediği bir anda değişir.

Δ Kendimi bazen bukalemuna benzetirim, en sevdiğim şey de bu 'kılık değiştirme' özelliğimdir. Evet, doğru. Her gün değişik bir kılıkta gezerim kampta. Değişik saç renklerinden ve değişik giysilerimden kamp sakinlerince artık az çok tanınabilsem de, aralarında alaka bulundurmayan kılıklarda gezindiğimden beni tanımayanlarca tanınamam.

Δ Saç rengim değişkendir. Kimi zaman kırmızı peruk takarım, kimi zaman mavi, kimi zaman kumral. Belli olmaz. Rengi de, stili de, kıvırcıklığı, düzlüğü de, uzunluğu kısalığı da yardımcı olamaz tanınmama. Saçımı da boyarım gerekirse.

Δ Ah! En sevmediğim özelliğimdir gözlerim! Renklerini değiştirmeye ne kadar çabalarsam çabalayayım klasik Japon çekikliğinden tanınıyorum! Ne kadar değiştirsem de ismimi, saçımı, giyimimi, göz rengimi olmuyor, hep 'Çekik gözlü kız' olarak yakalanıyorum işte. Lens takarım, ama bu sinir çekiklikten hemen tanıyabilirsiniz zaten, dikkatli bakarsanız. Tanınmamı sağlayan iki etmenden biridir bu; çekiklik.

Δ Biraz kısayım, boyum 1.53, ama olamaz mı yani!? Beyaz, süt beyazı bir tene sahibim. Hiçbir kusur bulanamaz sevimli yuvarlak yüzümde, şirin bakışlarımda. Evet, yavru kedi gibi, tatlı tatlı bakarım etrafıma. Kırk altı kiloyum, zayıfım. Sportif göründüğüm söylenemez, daha çok bir süs köpeği gibi görünürüm.

Δ Giyim tarzım değişiktir. Çoğunlukla 'Cosplay' denecek türden giysiler seçerek kılık değiştiririm. Dolabımdan normal bir giysi bulmak samanlıkta iğne aramaktan farksızdır. Hey, açın gözlerinizi! Her gün farklı biri olurum, abartılı giyindiğim anlarda kabak gibi çıkarım ortaya. Bukalemunları bulmanın en kolay yolu en bulunmayacak yerlere bakmaktır. En olmayacağım kişileri çevirip onlara şöyle bir bakın. Eğer çekik gözleri varsa, ve normal insanlardan değişik giyiniyorsa o Suzie'dir. İsmim her ne kadar Japon olmasa da böyle anlarsınız beni. Evet, ikinci tanınma yolum da bu; değişik tarzım.

Kişisel Özelliklerim;

Suzie Una Harris Kipimisa1
    Δ Kılık değiştirmeye, fark edilmemeye, gizli olmaya bayılırım, çocukluğumdan beri büyük bir alışkanlıktır bu bana. En dikkat çekici yönümdür belki de geride kalma çabam. Farklı olmaktan nefret eder, eşitliğin ve özgürlüğün tadına hayranlık duyarım.

Δ Evet, ne olmuş? Şımarığım işte. Bunu duyunca başınız göğe mi erdi? Sataşırım da, gevezelik de yaparım, kabalık da. Size ne bundan? Para tarafından şımartılmış bir kız olamaz mıyım? İstediğimi yaparım. Özgürüm, hürüm ben. Kibirli olabilirim çoğunlukla. Ama sessizimdir, çoğunlukla iç dünyamdadır her şeyim.

Δ Hiç sakar değilimdir, öyle hemen heyecanlanıp kekelemem. Disleksi sorunum vardır her melez gibi. İnsanlardan farklı olsam da, melezlerden farklı değilim. Kitap okumayı fazla sevmem, çizgi romanlar hariç. Mitolojidir, odur budur umurumda değildir. Bana ne babam bir Tanrı ise! Ne hali varsa görsün demek istemişimdir hep.

Δ Arada acımasızlık yaptığım olur, ama her zaman da taş kalpli değilimdir. Serbest tavırlar sergileyebilirim istersem, istesem de ciddi olurum. İğnelemeyi, terslemeyi iyi bilirim. Ama bunları bir kenara bırakıp sesiz sakin olmayı tercih etmişimdir her zaman, en azından uzaktan öyle görünmeyi...

Δ Elbette sadece kibirli ve boşboğaz biri değilim. Dostlarım eğlenceli olduğumu söylerler. Serbest tavırlarım ve hiperaktifliğim ön plandadır. Öyle bön bön bakmayın, istedim mi deli gibi hareketler de sergilerim, olamaz mı yani?

Δ Sürekli farklı biri gibi görünebiliyorsam rol de yapabiliyorumdur, değil mi? Evet, iyi rol yaparım. Durduk yere de yaparım bunu, sırf eğlenmek için. Ölüm sessizliği içindeki gergin ortama aldırmayıp sırf ortam yumuşasın diye 'Cinayetin dili yok belki, ama konuşacak!' tarzında bir sözle, duygusal tavırlarla elimin tersini alnıma değdirerek haykırırsam şaşmayın.

Δ Japon olduğumu inkar etmem, umurumda değil zaten. Hatta kültürümü severim, çok eğlencelidir çünkü. Arada sırada konuşmalarıma Japonca ekler, kelimeler karıştırabilirim, olabilir de.

Δ Ah, benim muhteşem babacığım! Sevgi sözcüklerinden önce sana bir şey demek istiyorum. Şey... Umurumda değilsin. Kimse umurumda değil, melezlik de, Tanrılar da, Titanlar da, diğer zımbırtılar da. Canım ne isterse yaparım, ister dışlayın, ister küçük düşürün beni. Ben istemedim mi benim dünyamda yer alamazsın. Ve işte yine başımı işaret ederek tatlı tatlı gülümsüyorum size; burası benim dünyam.

Kör Bıçakları Andıran Sıkıcı Geçmişim;

[Henüz bu konuda tam bir kurguya sahip değilim ve kafa yormaya üşeniyorum. Düzenlenecek, gerisi de eklenecek sonra.]

Küçük sevimli ve keskin;

[Bir buket çiçekle savaşamam herhalde, eklenecek.]

İconlar
İconiya;

Eklenecek.
Suzie Una Harris
Dionisos Kulübesi Lideri
Dionisos Kulübesi Lideri
Suzie Una Harris

Karakterinin En Baskın Özelliği : Şımarıklığı, eğlenceli tavırları, garip imajı.
Lakap : Adı zaten lakap gibi. Direk Una, ya da Suzzy olabilir.

Kişi sayfası
Rpg puanı:
Güç Puanı:

Suzie Una Harris Empty
MesajKonu: Geri: Suzie Una Harris   Suzie Una Harris Icon_minitimePtsi Şub. 07, 2011 10:04 pm

İlişkilerim;
Eklenecek.

Suzie Una Harris
1 sayfadaki 1 sayfası