Dalga Kıran Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dalga Kıran Rpg'ye hoşgeldiniz. Umarız ki, kampımıza canavar saldırısından sağlam olarak gelirsiniz.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İyiki Doğdun Rüzgar!!!

3 posters
YazarMesaj
Mnemosyne Monroahe
Okeanos Kulübesi Lideri/Kamp Lideri/Ay kudretlisi
Okeanos Kulübesi Lideri/Kamp Lideri/Ay kudretlisi
Mnemosyne Monroahe

Kişi sayfası
Rpg puanı:
İyiki Doğdun Rüzgar!!! Imgleft100/100İyiki Doğdun Rüzgar!!! Emptybarbleue  (100/100)
Güç Puanı:
İyiki Doğdun Rüzgar!!! Imgleft100/100İyiki Doğdun Rüzgar!!! Emptybarbleue  (100/100)

İyiki Doğdun Rüzgar!!! Empty
MesajKonu: İyiki Doğdun Rüzgar!!!   İyiki Doğdun Rüzgar!!! Icon_minitimePerş. Ocak 06, 2011 4:59 pm

İyi ki doğdun, Rüzgar! *ponponlarçıkarılırkompetilerpatlatılır*
Bugün pek aktif olabileceğini sanmıyorum, doğum günü çocuğu nasılsa. =D Umarım olabildiğince erken görürsün. =D (Doğum günü konusu mesajı benim, benim. İlk ben açtım. *kıymetlimisskimseyekaptırmamak*)
Eheh, bugün biraz daha gençleştin. Evet, 'genç'leştin. Kabul etmiyoruz aksini. -Aksini kabul eden olursa döveriz- Nereye başvurmamız gerekiyorsa ayarlarız bir şeyler. *herzamanmükemmelderecedesaçmalayanarkadaşınburada*
Sitede gördüğünüz adıyla Cornelius Castoriadis'in ya da diğer adıyla Percy Jackson'ın doğum günü bugün, iyi ki doğmuş ve iyi ki tanışmışız. Tanımayan tanışsın, tanımayanlara anlatsın. Asdfghklk *saçmalamaprogramıbitmicekdahasıvar*
Her zaman sizi desteklemeye hazır, her derdinizi anlatabilecek kadar karşısında rahat olabileceğiniz birisidir kendisi. Fazlasıyla iyidir, fazlasıyla hem de. Güvenilir insan. >.< Bazen çok sinir bozucu, disiplinli, sert ve soğuk olabilir ama o aslında dünya tatlısı bir dosttur.
İyi ki doğdun, Rüzgar. Bugün biraz daha gençleştin. İyi ki varsın.
İyiki Doğdun Rüzgar!!! 81284044
Kendi ellerimle yaptım pastanı*yaşasınikiyüzlülükvekandırmaca* İyiki doğdun tatlum.
https://dalgakiranrpg.yetkin-forum.com
Cornelius Castoriadis
Yönetici/Kampın Yardımcı Yöneticisi/Kılıç eğitmeni/ Sözde Hades Melezi
Yönetici/Kampın Yardımcı Yöneticisi/Kılıç eğitmeni/ Sözde Hades Melezi
Cornelius Castoriadis

Kişi sayfası
Rpg puanı:
Güç Puanı:

MesajKonu: Geri: İyiki Doğdun Rüzgar!!!   İyiki Doğdun Rüzgar!!! Icon_minitimePerş. Ocak 06, 2011 5:21 pm

Ahah xD Teşekkürler...
Pasta güzel olmuş. -Her ne kadar bir yumurtayı bile kıramayan birinin elinden çıkmış olsada- Bu güzel kutlama için müteşekkirim, canım benim. Sağol "tatlum".

Not: O ne biçim bir tatlım demedir öyle. xD
Artemis
Yönetici/Tanrıça/Kamp Sorumlusu ve Yöneticisi
Yönetici/Tanrıça/Kamp Sorumlusu ve Yöneticisi
Artemis

Kişi sayfası
Rpg puanı:
Güç Puanı:

MesajKonu: Geri: İyiki Doğdun Rüzgar!!!   İyiki Doğdun Rüzgar!!! Icon_minitimePerş. Ocak 06, 2011 7:51 pm

Au, neden bana söylemediniz şlkjhgf xD
:rüzgarındoğumgünüolduğunuöğreniröğrenmezdoğumgünümodunagiripçocuksubirhavaylahoplayıpzıplarkenciyakciyakbirsesleşarkısöylemek: İyi ki doğduuuun Rüzgaaaar! İyi ki doğduuunnn Rüzzgaar İyi ki doğduuuun iyi kiii~~
Ciyaklamak bir yana, doğum günün kutlu olsun *-* Ben pasta yemek falan yapamam, beceriksizimdir, sakarımdır xD

İyiki Doğdun Rüzgar!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İyiki Doğdun Logan Lerman!!! <3